Müdahale kapağı

Müdahale kapağı nerelerde kullanılır? Müdahale kapağı fiyat bilgisi nasıl alırım? Revizyon Müdahale kapağı çeşitleri nelerdir?  Revizyon müdahale kapağı nedir?

Revizyon müdahale kapakları, kontrol kapağı, asma tavan ve bölme duvar gibi bölgelere konulur. Müdahale kapakları görüntü kirliliğini önlemek amacıyla kullanılır.

Müdahale Kapağı Nerelerde Kullanılır?

Her türlü kötü görünüm, bakımsız bir arka plan, kablo yoğunluğu veya gizlenmesi gereken hava boşluğu gibi yerlerde kullanılabilir.

Revizyon Müdahale Kapağı Çeşitleri Nelerdir?

Bakımsız bir arka plan, gizlenmesi gereken herhangi bir boşluk için alüminyum veya alçıpan olarak imal edilir. Alçıpan modeller alüminyum modellere nazaran fiyat avantajı sağlamaktadır.

Müdahale Kapağı Alüminyum

Müdahale Kapağı Alçıpan

Revizyon müdahale kapağı isteğe göre birden fazla şekilde ve fonksiyonda üretilebilmektedir. Duvarlarda, asma tavanlarda kullanılan müdahale kapakları ile büyük kolaylık sağlanmaktadır. Ayrıca tesisatta yaşanabilecek olumsuz bir durum olması halinde hızlı bir biçimde müdahale edilmesini sağlayarak riskleri en aza indirmektedir. Switchli dokumatik, üstten oturmalı ve alttan oturtmalı modelleri bulunmaktadır. Ayrıca yangına dayanıklı müdahale kapakları, neme dayanıklı müdahale kapak, petek müdahale kapakları gibi çeşitleri de mevcuttur. En önemli avantajları ise düşük maliyetli olan revizyon müdahale kapaklarının aynı zamanda dekoratif bir görünüm kazandırmasıdır.

Müdahale kapağı, revizyon kapağı siparişleriniz için bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Siparişleriniz uygun fiyatlı kargo ile gönderilir.

Türkiyenin bütün bölgelerine gönderim yapıyoruz. Müdahale kapağı siparişleriniz için bizi arayın teklifinizi gönderelim

Müdahale Kapağı Revizyon Müdahale Kapağı

Siz de puanlayabilirsiniz...
[Total: 7 Average: 4.4]
Müdahale kapağı

Müdahale kapağı alüminyum

Alüminyum müdahale kapağı tavan içerisinde bulunan elektrik ana kumandaları vb. noktalarında kullanılan kontrol kapağıdır. Müdahale Kapağı Nerelerde Kullanılır? Temizleme ve kontrol yerlerinde vanaların önünde görsel düzen ve oluşabilecek görüntü kirliliğini gizlemek adına kullanılır. İzoleli ve de izolesiz olarak menteşeli galveniz

Müdahale kapağı alçıpan

Müdahale kapağı alçıpan

Alçıpan müdahale kapağı tavan içerisinde bulunan elektrik ana kumandaları vb. noktalarında kontrol kapağı olarak kullanılır. Müdahale Kapağı Nerelerde Kullanılır? Temizleme ve kontrol yerlerinde vanaların önünde görsel düzen ve oluşabilecek görüntü kirliliğini gizlemek adına kullanılmaktadır. İzoleli ve de izolesiz olarak menteşeli

Müdahale kapağı kare petek

Kare petek müdahale kapağı genel olarak hava emiş kısımlarında kullanılır. Kare petek müdahale alüminyum olarak çeşitli ölçülerde üretilir. Boyalı boyasız olabilir. Ölçüler 20×20 25×25 30×30 40×40 35×35 vs. Kare petek müdahale kapağı için istenilen ölçüde imalatımız mevcuttur. Siz de puanlayabilirsiniz… [Total: 3

Müdahale kapağı lineer

Müdahale kapağı lineer

Lineer müdahale kapağı hava akışının sağlanması aynı zamanda geniş müdahale alanı gereken yerlerde kullanılan boyalı boyasız çeşitlerde üretilen müdahale kapağıdır. Ölçüler 20×20 25×25 30×30 40×40 35×35 vs. Lineer müdahale kapağı için istenilen ölçüde imalatımız mevcuttur. Siz de puanlayabilirsiniz… [Total: 3