Dış cephe panjuru

Dış cephe panjuru

Dış cephe panjuru hava giriş çıkışını sağlayan sabit veya kolla yön değiştirilen kanatları el ile kumanda edilecek biçimde üretilir.

Kullanım yerleri

Emiş, egzoz, WC, banyo, sıcak hava apereyleri, depo ve hangar gibi hava giriş çıkışı sağlanmak istenen noktaların da kullanılır.

Standart tel kafeslidir. Z tipi ve balık sırtı kanat yapılarına sahip olan panjurlar, alüminyum profilden tercihe göre boyasız veya boyalı olarak imal edilir.

Ölçüler

20×20 25×25 30×30 40×40 35×35 vs.

İstenilen ölçüde imalatımız mevcuttur.

 

Siz de puanlayabilirsiniz...
[Total: 1 Average: 2]
Panjur

Kollu panjur

Kollu panjur hava giriş çıkışını sağlayan kolla yön değiştirilen kanatları el ile kumanda edilecek biçimde üretilir. Kullanım yerleri Emiş, egzoz, WC, banyo, sıcak hava apereyleri, depo ve hangar gibi hava giriş çıkışı sağlanmak istenen noktaların da kullanılır. Standart tel kafeslidir.

Sabit telli panjur

Sabit telli panjur

Sabit telli panjur hava giriş çıkışını sağlayan kanatları sabit biçimde üretilir. Kullanım yerleri Emiş, egzoz, WC, banyo, sıcak hava apereyleri, depo ve hangar gibi hava giriş çıkışı sağlanmak istenen noktaların da kullanılır. Standart tel kafeslidir. Z tipi ve balık sırtı

Dış cephe panjuru

Dış cephe panjuru

Dış cephe panjuru hava giriş çıkışını sağlayan sabit veya kolla yön değiştirilen kanatları el ile kumanda edilecek biçimde üretilir. Kullanım yerleri Emiş, egzoz, WC, banyo, sıcak hava apereyleri, depo ve hangar gibi hava giriş çıkışı sağlanmak istenen noktaların da kullanılır.